Gökyüzünde Dehşet

Tipik bir ölüm kalım savaşını anlatan bir film aslında. Bu filmler genellikle şöyle başlar;

İlk başta 4-5 kişilik bir ekip vardır, fakat yolunda gitmeyen bazı şeyler yüzünden, bir ölüm kalım savaşı başlar ve o 4-5 kişilik ekip gitgide 2-3 kişiye düşer. Diğerleri ölürler. Bu da öyle bir film  işte.

Adında anlaşılacağı gibi gökyüzünde bir dehşet yaşıyor bu arkadaşlar.  Filmin konusu ise şöyle;

Uçak kullanmakta pek deneyimi olmayan bir pilot 4 arkadaşıyla bir uçak gezintisi yapmak ister.Ama bir ahtapot bu uçağı düşürmek ister. Böylelikle ölüm kalım savaşı başlar.

Bu filmi izlerken, sonunda ne olacak diye sormaya başlıyorsunuz kendinize. Ama sonucu tam bir hüsran.  Pilot kızı seven genç, olumsuz bir şey düşündüğünde oluyor, olumlu düşünmeye çalışıyor.  Geçmişe gidiyorlar falan ya da onun bigi bir şey. Böyle acayip konuşmamın sebebi, bu filmin sonunun acayip ve saçma olmasından kaynaklıyor.

Kısacası düşünüyorumda, o kadar emek veriyorsun güzel bir film yap.( -ki bu film için emek verdiler mi acaba?) Sırf o doğa üstü, denizde yüzen  değilde havada   uçan bir ahtapotu 3d olarak çizmek için ne kadar uğraşmışlardır. Bu filmin olmasına tek sevinen insanlar heralde bundan para kazananlardır.  Canınız sıkıldıysa, aksiyon ve gerilim istiyorsanız, izleyin ama en baştan söyleyeyim, sonu hüsran.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s